PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33515}

Ja, szpieg

I Spy
6,3 19 426
ocen
6,3 10 1 19426
4,7 3
oceny krytyków
Ja, szpieg
powrót do forum filmu Ja, szpieg

średnia komedia kryminalna nic szczególnego .Kilka scen było fajnych ale ten schemat jest już oklepany i ten film średnio mnie śmieszył .Jedynie może dobra scena była jak Scott próbował dobrać się do Rachel i ona odsłaniała i zasłaniała się w łóżku ;) Chociaż scena akcji jak uciekali oboje ulicą też ujdzie ale ten film nie jest moim zdaniem zabawny .Początek może i był w odniesieniu reżysera zabawny ale mnie nie rozbawiło jak facet zlatuje ze skarpy bo jest fajtłapą ;/ Co dalej scena jak się podwiesili u góry linką i próbowali uciekać to też było moim zdaniem denne a nie zabawne .Oni ogólnie nie są zabawni ,nawet Eddy Murphy średnio tutaj wypadł i jego gagi tutaj są przeciętne .Owen Wilson tutaj jest też ani dobry ani słaby taki w sam raz .Aktorka znana z serii X-men tutaj jedynie uroczo wypadła i jej urok dodaje plusa tej produkcji ;) Chociaż jedynie wspomniana scena już z jej udziałem się mnie jako tako podobała , pod koniec ujdzie ale też to nie było przekonujące .Ten samolot niewidzialny też nic specjalnego ogólnie jak ten cały film ;) Tak więc można było lepiej się postarać i zrobić coś lepszego .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones