PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801676}
3,4 293
oceny
3,4 10 1 293

Cold Zone
powrót do forum filmu Cold Zone

sama fabuła to już niestety nie SF. Niedawno był news o zamarzniętych psach na Syberii. Zamarzły idąc, dosłownie w pół kroku. Naprawdę coś niedobrego dzieje się z klimatem.

adina8

Buehehehe. Serio pieję:)

Volfram

Ignorancja, to nie jest coś czym należy się chwalić.

adina8

Bycie debilem na szczęście jest tylko bycie debilem.

adina8

Nie tyle coś niedobrego się dzieje z klimatem, co coś niedobrego dzieje się z duchowością ludzi i ich zdrowym rozsądkiem. Powstała sekta światowa klimatystow, wmuszających bardzo niepewny naukowo dogmat, że istnieje globalne ocieplenie. Kiedyś jednym z głownych kapłanow tej sekty był wiceprezydent USA Al Gore, dziś kapłanką jest Greta Thunberg, ktorej zwolennikow nazywa się na polskiej prawicy gretynami. Wspomniałem o słabych podstawach naukowych tej parareligii - jeszcze 15 lat temu do Polskiego Radia zapraszano naukowcow przeciwnych teorii globalnego ocieplenia, np. prof. Jaworowskiego, dziś mamy tylko monologi klimatystow i komunistyczne z ducha decyzje UE o zakazie rejestracji aut spalinowych, mamy wskazywanie palcem kolejnych niedozwolonych sposobow ogrzewania. Wniosek z tego jest jeden: chodzi o pieniądze.

adina8

Dobrze, że mózg ci nie zamarzł w pół kroku, przygłupie

unknown_user_filmweb

"(...) faktycznie tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę... idiota". Jak widać cytat wiecznie żywy i pewna kategoria ludzi jedyne co potrafi robić, to anonimowo obrażać innych, nie zadając sobie choćby odrobiny trudu by zweryfikować jakąś informację. Mnie zajęło to kilka sekund. Niestety nie mogę zamieścić tutaj linka do artykułu, ale jego tytuł na o2 brzmi: jest-tak-zimno-ze-zwierzeta-zamarzaja-w-biegu-szokujace-nagrania- Owocnego googlania i na drugi raz zastanów się zanim znowu zrobisz z siebie idiotkę.

m21012

wyp!3rd4l4j przygłupie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones